CEMSİZ 6 YIL TURUMUZ ÖZEL

Sponsor

2017 yılı başından itibaren yazdığım ve adını Cemsiz 6 Yıl koyduğumuz Turumuzu 12 Temmuz 2017 Çarşamba sabahı Antalya'dan günü başlayıp 64 gün sonra 13 Eylül 2017 çarşamba akşam üzeri Antalya'da noktaladım.
son 10 ayda 7 ay hazırlık yazılarımı son 3 ayda ama facebooktan ama web sayfamdaki yazılarım sonuna geldim, Destek veren yanımızda olan Dostlarımıza çok çok Teşekkürler.
ara ara günlerle ilgili bilgiler vermiştim, onları da artık web sayfamıza toplanma zamanı
Oğlumun kabrine koymak için 2016 yılında Sensiz 5 Yıl turumuzda düşündüğüm ama gerçekleştiremediğim, gezdiğim gittiğim yerlerden toprak almayı bu sene daha dikkatli olup, her yerden toprak aldım, tur bitiminde eşimle kabrindeki toprağa karıştırdık,
64 günün 56 günü Pedal çevirmişim, 5 gün Kangal ev istirahat, 2 gün Eskişehir şehir gezmesi için, 1 gün sandıklı kaplıca termal
64 günde 47 gün çadırda yatmışım, 5 gün evde kalmışım, 1 gün Köy Odası + 3 gün akaryakıt istasyonu, 8 gün otel
3700 km. civarı pedal çevirme ve yürüme, 85 km. Trenle Sivas Kangal arası seyahat, 50 km. Tokat Yıldızeli arası minibüs, 10 km. çubuk beli jeeple çıkma, günde 2 km ile 5 km. arası STRAVA sız GPRS pedal çevirme oda 64 km. ile 320 km. arası pedal çevirmeye tekabül eder.
en yüksek km yapılan : Ereğli - Konya arası 155.1 km.
en düşük km yapılan : Sarayköy - Karahayıt 26.1 km.
280 saat pedal çevirmişim, 31 km. yükseklik tırmanmışım., 103.500 kalori harcamışım
110 kilo çıktığım tur sonunda 95 km. düşmüşüm. hedef 90 km. dı.
Avanos ta telefonu kahvede şarj ederken. Karşıda dondurmacı dükkanı. karnım tok ve hava acayip sıcak 2.- tl. Küllahta vanilyalı. Çikolata lı dondurma harikaydı. Gittiğim hemen yerden arkadaşlarımız oldu. İyi insanlar bazen çok yakınımızda olurken. Bazen uzaklarda bulabildim. Bu sürede çok köpüren Duru sabundan ama çamaşır. ama duş için 225 gr.lık 12 ad. bitti. Yarım kutudan fazla diş macunu. Kullanmışım(büyük kutu). Geçen sene beslenme konserve ağırlıklıydı. bu sene beslenmemiz lokanta ağırlıklı oldu. (etli pide. Lahmacun. Köfte. Tantuni. Tavuk döner. meyvalı yoğurt. Olurken. Eğer yöresel yoğurt bulduğumda hiç kaçırmadım ve hiç et döner. Biber. Kabak. patlıcan karışık kızartma gibi yemeklerden yemedim.) Cola. gazoz çok az sayıda tüketirken. Bolca Su. Çay. Soda tükettim. Suyu sadece paralı olarak Eskişehir de 1 ad. 5lt. su aldım. Onun haricinde çeşmelerden yanımda olan 4 ad. 1 er litrelik kaplara doldurarak yol boyunca hiç su sıkıntısı çekmeden Tura devam ettim. (mümkün olduğunca soğuk su içmedim.). Gittiğim her yerde iyi insanlar kalacak yer ve açmısın diye yemekle ilgili sorular sordular. Sağ olsunlar. Ama Tura Başlarken tamamını cebimden harcayacağımı kendimize söz vermiştim. Hepsine çok teşekkürler. Onlar duyarlı ve iyi insanlardı. 110kilo olarak başladığım yola 95 kg. Biterken. 30kg. Yük. 20 kg. Bisiklet. Ağırlığı ile 160kg. Olarak başladığım turu. 145 kg. Olarak bitirdim. Balıkesir'de şehir içinde güvenlik yolu olmaması ve Hatam kaldırıma çıkmamam. Sonuç arkamdan gelen otomobilin sağ aynasının gidona çarpması sonucunda sol elin dirseği ve Sol ayak dizin düşme sonucu sıyrılarak kabuk tutması. Kalçada düşme sonucunda morarma. Sol el bilek avuç içinde hala ağrısı devam eden yaralanma. Palas Kayseri arasında anayolda hızla inerken yan yoldan anayola çıkan otomobil. Belki turun bittiği gün olacaktı. Saniyelerle geçen zaman. Karayolunda olduğun müddetçe risk her zaman vardır. demek ki ders çıkaracağımız anlar hala var demektir. facebook sayfamda sizlere günlük paylaştıklarım sadece cep telefonu resimleriydi. Hazırlık aşaması sonrası www.bisiklethobimiz.com web sayfamızın Cemsiz 6 yıl bölümünde gün gün yazarak. Dostlarımızın haberleri doğrultusunda Ölümsüzleştireceğim. Ve Güzel olduğuna inandığım videolar. Resimler önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam. Tur boyunca yüzlerce kişiden birbirinden ilginç sorularla karşılaştım. Anket yapsam yeriydi. 21senedir sigara içmiyorum. Bu sene dahil 5 yıldır. Turda Mangal. Yemek yapma. Su ısıtma dahil ateş yakmıyorum. Çöpü mü çöp Kutularına atıyorum. Soda şişeleri içtiğim yerdeki çöp Kutusuna kısaca Doğa Dostuyum. Yol boyunca ne bir ağaçtan meyve. Ne bir tarladan sebze kopartmadım. Almadım. Formama yakışmaz. Köprülerimiz mühendisinin. İşçisinin emeğine saygı anlamında resimlerini çekmeye devam ettim. Harika bir albüm olacak. Tur boyunca onlarca binlerce resim. Onlarca video çektim. İçlerinde çok çok güzelleri olacak ve tabiki sizlerle paylaşmaya devam edeceğim

Turumuzla ilgili facebookta yazdıklarımız ve yazılanlar, yorumlar,
2017 yılında yine Cem Oğlumun anısına Sırdaş Bisikletimle Ankara- Konya İç Anadolu, Eskişehir- Kütahya- Balıkesir İç Ege Turumuz hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşayım.
Bisikletim Sırdaş'la Antalya çıkışlı Burdur- Afyon -Ankara 1. hedefimiz. devamında Ankara'dan ama uzun yoldan Çorum,Amasya Sivas Kayseri, ama kısa yoldan 2. hedefimiz Konya buradan Karaman- Ereğli tekrar geldiğimiz Konya'dan Akşehir Emirdağ üzeri Eskişehir buradan Kütahya- Balıkesir- İzmir, Aydın- Denizli Pamukkale Son. bitiş. buradan otobüsle Antalya,
Sürenin 64 gün ve 3.000 km. civarı olacağını düşünüyorum.
Yine yaş 64 kilo 105 sol ana ayak damarı kasıktan % 100 tıkalı, sol ayak yan damarlardan %40 kanla besleniyor. yaşamımda sporla ilgilendim ama bisiklet sporu hiç yapmadım. parolamız hedeflerimize Bisikletle gidebildiğim kadar gitmek, olmazsa yürüyerek, oda olmazsa araçla ulaşmak. geçen sene yine oğlumun anısına SENSİZ 5 YIL Turumuzu yaptık, hesaplarımızda günlük 35 km. yaparak 70 günde bitiririz diye düşünmüştük, oysa günde 53 km. civarı pedal çevirince 53 günde turumuzu tamamlamıştım. yine geçen sene başladığım Karayollarında yapılan Köprülerimizin yapan mühendisler ve işçilere saygı anlamında resimlerini çekip web sayfamız bisiklethobimiz.com da Köprülerimiz bölümünde 300 e yakın, üstünde yerleri ve etaplarının adı yazılı resimleri arşivledim. yine bu sene İç Anadolu ve İç Ege deki köprülerin resimlerini çekerek yine yapanlara saygı çerçevesinde arşivimize eklemeyi düşünüyorum. Kızımın yeserenkalem.com Berkay Beyle yazışmaları sonucunda Berkay Beyin yapmış olduğum turların ilgi çekici hayat hikayelerine örnek olduğu ve Tohumlu kalemlerden verebileceklerini söylemesinin akabinde hiçbir ücret almadan 50 ad. sonra 150 ad. göndermiştir. tur boyunca gittiğimiz yerlerde yöre halkına birer ikişer dağıtacağız. (amacı güzel olan bu kurşun kalemin arkasında çiçek tohumunun olması, kurşun kalem olarak yazıp çizerken bitimine doğru toprağa ekerek çiçeğiniz oluyor, üstündeki etiketi de kitap ayracı olarak ta kullanabiliyorsunuz, kalemin üstünde de oğlumun adına yaptığımız etkinliğin ismi olması, özellikle insanları Toprak, çiçek, yeşil, doğa ile ilgili bilgilendirme)
Amacımız Oğlumun anısına üstümüzde formamla ülkem Türkiye'de bisikletim Sırdaş'la gidip, gördüklerim ve yaşadıklarımı web sayfam bisiklethobimiz.com da Cemsiz 6 Yıl bölümünde ölümsüzleştirmek.
Cemsiz 6 Yıl Turumuzda yine duymadığımız bilmediğimiz, ama yöre halkından aldığımız bilgileri, güzellikleri sizlerle paylaşmak üzere hoşça kalın Dostlarım. Temmuz 2017 .

07 EYLÜL 2017 facebookta yazdıklarımız:
Cemsiz 6 yıl Turumuzun 57 gününde 3.250 km. yi. 246 saatte yaparken 27.930 metre yükseklik çıkmışım. Bu sürede 94 bin calori harcamışım. 49 gün Sırdaş Bisikletim le pedal çevirmişim. 8 gün istirahat etmişim. 42 gün çadır kurmuşum. 6 gün otelde. 5 gün evde (Kangalda çocukların evinde tohumlu kalem bekledim.) 3gün akaryakıt istasyon misafirhanesi. 1 gün köy odası toplam 57gün. Bu sürede 17 şehir onlarca ilçe. Sırdaş'la geçmediğim çoğu yerleri ilk defa gördüm. Geçen sene Karadeniz ve Trakya yöre halkının iyiliğini. güzelliğini bu sene önce iç Anadolu. bugünlerde iç ege de yaşıyorum. Harika insanlar. Sen yeter ki doğru ol. Turumuza başlarken süremiz 64 gün yani 9 hafta 1 gündü. Bu gün kalan 1 hafta yani 7 gün kaldı. 108 kilodan 95 kiloya düştüm. Dondurmayı sadece Avanos ta kendi makinasında yapan yerden 2.-tl.lik Aldım. Yemek geçen sene konserve ağırlıklıydı. Bu sene lokanta ağırlıklı. Kahvaltı haricinde 1 öğün yemek. Cola. gazoz yok denecek kadar az. İçecek bolca su. günde ortalama 2 den az soda. Ulaştığım. gittiğim. gördüğün her yerden sayfamızı takip eden arkadaşlarımız oldu. Geçen sene emeğe saygı diyerek sarp sınır kapısından resimlerini çekmeye başladığım Köprülerimize bu senede devam ediyorum. Köprülerimiz albümü harika olmaya devam ediyor. Emsali yok. Dostlarımızın verdiği desteklerle her zaman en iyiye. Bugün akşam Dostlarımı Salihli'den alkışlıyorum.
Burçinhan Doğan Tebrikler...
Coskun Ortacakıroglu Çok sağol
Ramazan İsletme Maşallah maşallahhhhhh Tebrikler başarılarının devamını diliyor ve Balıkesir e tekrar tekrar bekliyoruz Coşkun abim...
Coskun Ortacakıroglu Teşekkürler ramazan
Ibrahim Fener Abi ne istatistik tutmussun masallah ozellikle ciktigin yukseklik. Kac kilo verdin diye merak ediyordum onu da cevaplamissin. Iyi yolculyklar dilerim.
Coskun Ortacakıroglu Sağol İbrahim faydalı bilgi kapsamında dostlarımla Paylaşıyorum.
T.c. Ali Tosun Tebrikler abi. Maşallah maşallah maşallah.
Coskun Ortacakıroglu Teşekkürler Ali
TC Mustafa Uçar Salihli de bekledim gelmediniz
Coskun Ortacakıroglu Hocam çağırır da ben gelmezmiyim. Salihli'deyim.
Orhan Gündüz : başarılar.
Coskun Ortacakıroglu Teşekkürler Tavşanlı ya selamlar.
Şinasi Doğan Tebrikler abim
Coskun Ortacakıroglu Sağol Şinasi maçı tezahüratlarınız aldı diyorlar.
Şinasi Doğan Aynen abi sonraki maç da burda
Coskun Ortacakıroglu İzlanda yakışır ESES e
Şeref Akdemir · Maşallah
Coskun Ortacakıroglu yanıtladı ·
Süleyman Bulut Maşallah abicim.Tebrikler.
Coskun Ortacakıroglu yanıtladı · çok sağ ol Süleyman'ım
Gürcan Önurme Maşallah abime pedalına kuvvet tez zamanda görüşmek üzere
Coskun Ortacakıroglu yanıtladı · Teşekkürler Gürcan'ım

08 Eylül 2017 facebooktaki yazılar:
Billur Yılmaz 8 Eylül · Coskun Ortacakıroglu bey ve CEM yola devam ediyorlar
Muharrem Kapu, Coskun Ortacakıroglu ile birlikte. 08 Eylül · Bornova, İzmir Province ·
Coşkun abi sizinle tanıştığım için mutlu oldum, enerjiniz ve motivasyonunuz bizlere moral verdi
Yine bir yol hikayesinde karşılaşmak dileğiyle...Selamlar&Saygılar
Coskun Ortacakıroglu Teşekkürler Muharrem kardeşim. Sıcak ilgin duyarlı duruşuna saygılar.

Coskun Ortacakıroglu
11 Eylül 2017 günü facebookta yazdıklarım:
Son beş günde 362 km. Yol kat etmişim. ( önce Turgutlu'dan. Salihli. sonra Salihli'den Denizli Sarayköy'e.) bu gün akşam Cemsiz 6 yıl Turumuz daki son kez Çadırı Kuracağım. Son kez Matın üstünde ve Uyku Tulumunun içinde uyuyacağım. ( Aytemiz petrol Sarayköy) Allah kısmet ederse yarın akşam otelde konaklama. Sonraki gece Antalya'da evdeyim. Şu ana kadar Cemsiz 6 yıl Turumuzla ilgili 2017 yılı Yılbaşından sonra yazdığım yazılardaki hedeflerin tamamına yakınını gerçekleştirdim. ( 90kg. a düşme hariç. Tohumlu kalem için üretici firma sözlerini tutmayınca bazı yerlerde dağıtamadım.) Sırdaş Bisiklet otobüse binmek ister çok yorulmuş. (Denizli - Antalya yazılarım da otobüsle geçilecekti.) bisikletle kalan km. yarın 63. günde 20-30 km. 64. günde 50-60 km. 20 şehir yazmıştım. 19 şehir ulaştım. Son şehir Denizli. oda son güne kaldı. 3.000km. demiştim. 3.600km. Oldu. Allah kısmet eder. Eve dönersem www.bisiklethobimiz.com. Web sayfamın Cemsiz 6 yıl bölümünde ölümsüzleştireceğim. Köprülerimiz için tur boyunca resim çekmeye devam ettim. Web sayfama yükleyince harika bir albümüm olacak. Yine bu güne kadar yazmadığım. Oğlumun kabri için uğradığım. Geçtiğim her yerden toprak aldım. yani Yurdumun her köşesinden aldığım toprağı oğlumla buluşturmaya az gün kaldı. İyi akşamlar Dostlarım.
Orhan Gündüz: Tebrikler.
Coskun Ortacakıroglu: saol baba
Serkan Yumuşak Aga kalemi bekliyorum
Kuzey Işığı Yaa arkadaş köşü almışsın kaç kişinin sıgdıgını da göstedin birde köşkünü göstersene.

14 Eylül 2017 günkü facebooktaki yazımız.:
İyi akşamlar Dostlarım. 64 günlük genel bilgilerimizi sizlerle paylaşmadan önce tur boyunca gittiğim yerlerden plastik şişelere topladığım ülkemin vatan toprağını bugün oğlumun kabrine götürdük ve toprağıyla buluşturduk.
Sırdaş Bisikletim le 64 günün sonun da 3.700 km. Pedal çevirirken. 280 saatte 31 bin metre. (31 km.) yükseklik çıkmışım ve 103.500 kalori harcamışım. Eve geldiğimde terazi 95 Kg. gösteriyordu. Yine, 64 günde 47 gün çadır kurmuşum. 7 gün otel. 6 gün ev. 3 gün akaryakıt istasyonu misafirhanesi. 1 gün köy odası. Avanos ta telefonu kahvede şarj ederken. Karşıda dondurmacı dükkanı. karnım tok ve hava acayip sıcak 2.- tl. Küllahta vanilyalı. Çikolata lı dondurma harikaydı. Gittiğim hemen yerden arkadaşlarımız oldu. İyi insanlar bazen çok yakınımızda olurken. Bazen uzaklarda bulabildim. Bu sürede çok köpüren Duru sabundan ama çamaşır. ama duş için 225 gr.lık 12 ad. bitti. Yarım kutudan fazla diş macunu. Kullanmışım(büyük kutu). Geçen sene beslenme konserve ağırlıklıydı. bu sene beslenmemiz lokanta ağırlıklı oldu. (etli pide. Lahmacun. Köfte. Tantuni. Tavuk döner. meyvalı yoğurt. Olurken. Eğer yöresel yoğurt bulduğumda hiç kaçırmadım ve hiç et döner. Biber. Kabak. patlıcan karışık kızartma gibi yemeklerden yemedim.) Cola. gazoz çok az sayıda tüketirken. Bolca Su. Çay. Soda tükettim. Suyu sadece paralı olarak Eskişehir de 1 ad. 5lt. su aldım. Onun haricinde çeşmelerden yanımda olan 4 ad. 1 er litrelik kaplara doldurarak yol boyunca hiç su sıkıntısı çekmeden Tura devam ettim. (mümkün olduğunca soğuk su içmedim.). Gittiğim her yerde iyi insanlar kalacak yer ve açmısın diye yemekle ilgili sorular sordular. Sağ olsunlar. Ama Tura Başlarken tamamını cebimden harcayacağımı kendimize söz vermiştim. Hepsine çok teşekkürler. Onlar duyarlı ve iyi insanlardı. 110kilo olarak başladığım yola 95 kg. Biterken. 30kg. Yük. 20 kg. Bisiklet. Ağırlığı ile 160kg. Olarak başladığım turu. 145 kg. Olarak bitirdim. Balıkesir'de şehir içinde güvenlik yolu olmaması ve Hatam kaldırıma çıkmamam. Sonuç arkamdan gelen otomobilin sağ aynasının gidona çarpması sonucunda sol elin dirseği ve Sol ayak dizin düşme sonucu sıyrılarak kabuk tutması. Kalçada düşme sonucunda morarma. Sol el bilek avuç içinde hala ağrısı devam eden yaralanma. Palas Kayseri arasında anayolda hızla inerken yan yoldan anayola çıkan otomobil. Belki turun bittiği gün olacaktı. Saniyelerle geçen zaman. Karayolunda olduğun müddetçe risk her zaman vardır. demek ki ders çıkaracağımız anlar hala var demektir. facebook sayfamda sizlere günlük paylaştıklarım sadece cep telefonu resimleriydi. Hazırlık aşaması sonrası www.bisiklethobimiz.com web sayfamızın Cemsiz 6 yıl bölümünde gün gün yazarak. Dostlarımızın haberleri doğrultusunda Ölümsüzleştireceğim. Ve Güzel olduğuna inandığım videolar. Resimler önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam. Tur boyunca yüzlerce kişiden birbirinden ilginç sorularla karşılaştım. Anket yapsam yeriydi. 21senedir sigara içmiyorum. Bu sene dahil 5 yıldır. Turda Mangal. Yemek yapma. Su ısıtma dahil ateş yakmıyorum. Çöpü mü çöp Kutularına atıyorum. Soda şişeleri içtiğim yerdeki çöp Kutusuna kısaca Doğa Dostuyum. Yol boyunca ne bir ağaçtan meyve. Ne bir tarladan sebze kopartmadım. Almadım. Formama yakışmaz. Köprülerimiz mühendisinin. İşçisinin emeğine saygı anlamında resimlerini çekmeye devam ettim. Harika bir albüm olacak. Tur boyunca onlarca binlerce resim. Onlarca video çektim. İçlerinde çok çok güzelleri olacak ve tabiki sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.
Dostlarımız yanımızdalar:
Özkan Öz Abı buyuk adamsın helal olsun sana omrun uzun ailenle mutlu kal hep saygılarımla
Coskun Ortacakıroglu Sağol Özkan. Öz ailesine selamlar.
Ibrahim Fener Abi tekrar tebrik ediyorum. Emegine saglik. Gorevini layiki ile tamamladin. Bisikletine aracin carptigini simdi okudum. Belki oldugu zaman yazdin ben kacirdim. Allah korusun..
Coskun Ortacakıroglu İlk defa yazdım. Hedefimizdeki küçük talihsiz bir andı. Turuma devam edebildiğim için bugün yazma sırası geldi. Onu da turumun Nazar boncuğu diyorum. Akaryakıt Turumuzda yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmaya devam. Teşekkürler
TC Mustafa Uçar Coşkun Seyyahatnamesi mükemmel olacak bekliyorum. Selam sevgi ve saygıyla..
Coskun Ortacakıroglu Hocam inşallah altından kalkabilirim
Burcu Boyacı Ateş Harikasin coskun amca yuregine saglik senin hosgeldin...
Coskun Ortacakıroglu çok teşekkürler burcu
Osman Çakır Geçmiş olsun Coşkun abi, tebrikler..
Coskun Ortacakıroglu Sağol Osman. Çok teşekkürler.
Turhan Gürağaç Supersin tebrikler
Coskun Ortacakıroglu Çok teşekkürler. Turhan bey
Ramazan İsletme Çok güzel bir seyehatname olacak abi... Tebrikler başarılarının devamını dilerim Balıkesir de olan talihsizlik için de şahsım adına üzgün olduğumu belirtmek isterim saygılar hürmetler
Coskun Ortacakıroglu Sağol Ramazan teşekkürler.
Nurettin Naci Karademir önemli olan hedef ve başarmaktı tebrikler çoşkun bey
Coskun Ortacakıroglu Teşekkürler Nurettin bey. Çok sağolun
Fikret Kaplan Nurlar içinde yatsın
Coskun Ortacakıroglu Dostlar sağolsun Fikret.
Gürcan Önurme Abicim geçmiş olsun yaptıkların gerçekten her babayiğitin yapabileceği şeyler değil tekrar tebrik ediyorum.
Coskun Ortacakıroglu Sağol Gürcan'nım. Konyaaltı mazot alma zamanı görüşelim.
Fazilet Marangoz Mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.
Coskun Ortacakıroglu Dostlar sağolsun. Teşekkürler.
Deniz Çetin Hoşgeldin abi geçmiş olsun
Coskun Ortacakıroglu sağol Deniz. hedefimizden birini daha gerçekleştirdik. emeğe saygı gösteren Dostlarımıza selam ve sevgiler.
Coskun Ortacakıroglu, Gönül Ortaçakıroğlu, Aysun Ayşe Kocatepe, Erhan Sayin, Cengiz Kır, Cumhur Caytuna, Aydın Aslan, Atilla Parsova, Filiz Ortakavak, Kemal Yasar, T.c. Ali Tosun, Sadi Sincanlioğlu, Deniz Çetin, Nurhayat Acar Demirhan, Emel Dizdar, Mustafa Aytaş, T.c. Cengiz Bayram, Hüseyin Eryılmaz, Esma Yılmaz, TC Hüdai Kılavuz, Emre Duran, Halil Ciyavul, Abdurrahman Costu, Bahri Cetin, Gürcan Önurme, Tayfun Şahin, Boncukcu Rıza, Halil Gümüşgerdan, Fikret Kaplan, Ahmet Nejat Erinmez, Mevlut Kabak, TC Coşkun Şentürk, Nurettin Naci Karademir, Cem Koc, Ramazan İsletme, Ugur Tanilkan, Kuzey Işığı, Sefer Demirekin, Turhan Gürağaç, Yiğit Dikici, Çiğdem Tezci, Osman Kutlu Tc, Mehmet Güleray, Fevzi Kır, Mufit Utkusoy, Cem Çınar, İbrahim Eren Çakiroğlu, Fatih Amasyalı, Bülent Tereci, Muammer Taşkiran, Osman Çakır, TC Emel Mutan, Burcu Boyacı Ateş, Emine Yılmaz Boyacı, TC Mustafa Uçar, Billur Yılmaz, Orhan Gündüz, Kağan Işıtman, Gürbüz Aydın, Tuba Akaryıldız, önder Kılıç, Ibrahim Fener, TC Muhsin Türken, Recep Maden, Halil Kara, Mustafa Öner, Burcu Çağlar, Birol Önal, Mehmet Atar, Burçin Bolgün, Özkan Öz, Doğan Sunerli, Şinasi Doğan, Ahmet İpek, Ahmet Vural Kütahyalı, Mustafa Karaman, Tommy Nilsson, Yaşar Ince
Emre Duran 16 EYLÜL 2017 Emre Duran, 2 yeni fotoğraf ekledi — Bike&public DURANBİSİKLET Türkiyenin En Ucuz ve Ekonomik Bisiklet marketi'da derin duygular hissediyor.
16 Eylül · Antalya ·
Coskun Ortacakıroglu abimiz Türkiye turundan döndü,ziyaretimize geldi.Hoşgeldin.(4000km)
Coskun Ortacakıroglu Tur içinde 300 km. GPRS siz çevrilen pedalla 4 bin km. yi rahatça söyleyebilirim. Teşekkürler Emre
Emre Duran Hoşgeldin.

TARİH: 
2017

Yorum Yazabilirsiniz ...

Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU'na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.