CEMSİZ 7 YIL VE MİNİ TUR İLE İLGİLİ SON DURUMLAR.

Sponsor

Cemsiz 7 Yıl ve Mini Turumuzla ilgili son durumlar.
İyi Akşamlar Dostlarım;
son 5 ayla ilgili öz eleştiri ve değerlendirme yapmak istedim. 2018 yazı yapacağım 83 günlük Bisiklet turumuzla ilgili yılbaşında yazdığım yazı sonrası, hazırlıklarımızı yaparken, ülkenin istikrar sıkıntısı yaşaması, erken seçime gitmesi, önümüze geldi, esasında ben 25 haziranda turda olacaktım, olsun biz turumuzu iptal etmeyi düşünmedik, ama 83 gün olan Bisiklet turumuzun programında değişiklik yapmamıza neden oldu, ve A planını rafa kaldırdık. seçim olmasa haziran ayının 2. haftası içinde turumuza başlamayı düşünüyordum, (27 gün +3 gün+ 53 gün toplam 83 gün ) yazın yapacağımız turumuzla ilgili bilgileri ise geçen sürede yine ortaya başka bir şeyler çıkabilir diye, ve değişen ülke şartlarını göz önüne alarak sizlere yazmadım, takvimde haziran ayı 15 inde Şeker Bayramı, 25 inde seçim Allah'tan bir mani olmazsa turumuza Temmuz ayında başlayacağım,
bu arada nisan veya mayıs ayında gücümüzü, eforumuzu test etmek için, özellikle 5 yıllık çadırımızın durumu dahil ve turda kullanacağımız malzemeleri görme, test etmek için Antalya çıkışlı Gazipaşa tarafına çadır konaklamalı 10 günlük Mini Turun iyi olacağını düşünüp yazdığım bir yazımız vardı, 2018 yılında yaşadığım aksilikler bu turu da etkiledi, ama önümde haziran ayının ilk 2 haftası var, değerlendirmem gerekir, demek ki mini turumuza çıkma fırsatı, değişikliklerden, aksaklıklardan dolayı Dostlarımdan Özür Dilerim.

TARİH: 
2018

Yorum Yazabilirsiniz ...

Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU'na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.